Bülent Sertaç Anlıyacaksın SözleriBülent Sertaç Anlıyacaksın Sözleri

– Bedava sohbet odaları sitesi, beklemekteyiz, Bülent Sertaç Anlıcaksın Sözleri

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizlerle birlikteyiz,chat sohbet odaları sitesinde özgürce sohbet etmekteyiz, amaç belli, Seviyeli sohbet ediyoruz, ve bugün güzel bir şarkı sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Bülent Sertaç Anlıcaksın sizlerle birlikte, inşallah güzel şekilde yazarım sizlere.

Bülent Sertaç Anlıyacaksın


Düşünmesi bile zor gelir insana döndü dolaştı geldi başıma sevginin en güzeli bendededir bende canım anlamak bile zor geldi sana, sevginin en yücesi bendedir yavrum bendedir anlamak bile zor geldi sana,, Anlayacaksın, Anlayacaksın, En sonunda beni anlayacaksın yolarsın saçını düşersin yollara sen beni daha çok arıyacaksın, Yolarsın saçını Düşersin yollara Sen beni daha çok Arayacaksın,

Güllerin dikeni batmasın diye sakındım senden dönersin diye, Aşkımı sevgimi serdim önüne canın sagolsun dönmessen dönme.. Aşkımı sevgimi serdim önüne, canın sağolsun dönmessen dönme.. Anlayacaksın Anlayacaksın En sonunda beni Anlayacaksın yolarsın saçını düşersin yollara, sen beni daha çok arayacaksın, Sen beni daha çok Arayacaksın !! sen varya sen dostum sen beni daha çok arayacaksın..

Bülent Sertaç Anlıyacaksın Sözleri

Bülent Sertaç Anlıyacaksın SözleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


101 Defa
99 Defa
98 Defa