Chat DostuChat Dostu

– Ücretsiz olarak bayan bay kişilerle tanışıp arkadaş olmak istermisiniz? Chat Dostu Sitesi sizler için açıktır.  Dostluk kelimesinin pek çok şekilde tanımı yapılabilse de insanlar gerçek bir dost edinmeden bu kelimenin anlamını anlamamaktadır.Anlatmak için sizlere birçok örnek göstermeye çalışacağım.Ama öncelikle neden bu konuyu anlatıyorum? Hepimiz biliyoruz birçok sohbet sitesi bulunuyor ama çoğunda dostluk ortamı kaybolmuş durumda size tabiki bizim sohbet odamızı önercem 🙂 konumuza dönelim;
Dostluk tüm canlılar için çok önemlidir. Mesela, pek çok hayvanın insan dostu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu durum karşılıklıdır.Hayvanlar, kendilerine iyi davranan insanlarla çok iyi dost olabilmektedir. Bu konunun dünya üzerinde milyonlarca örneği bulunmaktadır.Hayvanlar arasında ya da hayvanlarla insanlar arasında olduğu kadar, dostluk kavramı insanlar arasında da çok önemlidir.Gerçek dostlar hastalıkta, sağlıkta, sevinçte, üzüntüde, zor günde dostlarının yanında olmaktadır.Yanınızdayız her şartta her koşulda sohbet odamız olarak unutmayın. Dost olmak istiyoruz bu sevgiyi dugusal bağı herkese her topluma aşılamak istiyoruz siz de aramızda olun istiyoruz.

Sohbet Odaları

Dost, arkadaş sevgisi dünya üzerindeki en büyük sevgiler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de geçmişten beri dostluk kavramı ile ilgili pek çok şarkı söylenmiş ya da şiir yazılmıştır.Ayrıca dostluk ile ilgili pek çok atasözü ve deyim de bulunmaktadır. İnsanlar, dostlarının değerini özellikle kötü günlerinde daha iyi anlarlar çünkü bir insanın gerçek dostu, ona ihtiyacı olduğu her anında dostunun yanında olmaktadır. İnsanlar için dostluk, aile bağları kadar önemli bir kavramdır.Bazı dostluklar kısa sürebilmektedir. En küçük durumda biten arkadaşlıklar, dostluk olarak tanımlanamaz. Gerçek dostluklar, ömür boyu sürmektedir.Bir ömür dostunuz olmanız dileği ile ..
Çünkü bir insanın dostu olmak, onu her şeyi ile kabul etmek ve her zaman yanında olmaktır. Eğer bunlar gerçekleşmiyor ise o yalnızca arkadaşlıktır. Arkadaşlık ve dostluk kavramları asla karıştırılmamalıdır. Bir insanın çok fazla arkadaşı olur ancak dost sayısı daha azdır.Gelin biz bu düşünceyi sizlerle birlikte yıkalım arkadaş sayımızı azaltıp dost sayımızı yükseltneye ne dersiniz? Anlaştık diye sesler duyar gibi oldum o halde beklemeye gerek var mı? adres belli:) şurda yukarı tarafta sohbete giriş var ona tıklayın zaman kaybetmeden nick/rumuz/lakabınızı belirleyin ve artık bizimlesiniz:)

Chat Dostu

Chat DostuBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


93 Defa
90 Defa
90 Defa