Sohbet Chat Sitelerinde Sohbet Etmek

2 sene önce Admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Chat Sitelerinde Sohbet Siteleri

Merhaba değerli Fix Sohbet sitesi okurları.

Bugun sizlerle sohbet etmeyi ve sohbet sitelerini konusmak istiyorum. Bunlar hakkında olan fikirlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Biraz temele inelim ve önce sohbet ne demekmiş ona bakalım.

Googla sohbet nedir ? diye sorduğumda karşı çıkardığı ilk anlam şuydu:

“Arkadaşça konuşarak hoş vakit geçirme.”
Çok değerli google amcamız bize sohbet sitelerinin kurulma amacının ipucunu vermiş oldu böylelikle. Konuşmak için birilerine ihtiyaç duyduğumuz için (doğal olarak tek başına konuşamadığımızdan) bu sohbet sitelerine atıyoruz hemen kendimizi. Aslında yıllar ilerledikçe bu siteler ve çeşitleri artmakta ama hala çok kullanılan bu sohbet siteleri işimizi görmektedir.

Google amca da sohbet yazarak arattığımızda ilk sayfada belli başlı köklü siteler çıkıyor. Tabi biz bunlardan sıkıldık. Peki bunlardan niye sıkıldık çünkü buradaki yönetici arkadaşlar artık “sohbet” kelimesini “para” olarak gördükleri için. Peki biz ne yapıyoruz… Bizde bunların ekmeğine yağ sürüyoruz. Peki ne yapmamız lazım derseniz, yenilere fırsat vermeliyiz.

işte tam bu noktada Fix Chat sitesi size çok yeni deneyimler kazandıracak bir yerdir. Arkadaşça sohbet edebileceğiniz, paranın pul olduğu, arkadaşlığın bol olduğu bir chat sitesi.
Yeni yazımızda görüşmek üzere…

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.