Chat SitesiChat Sitesi

Kaliteli Sohbet Odaları, FixSohbet Bedava Sohbet Odaları, Sitesi Chat Sitesinde özgürce chat etmekteyiz, Kafede oturmuş arkadaşımı bekliyordum. Harika bir bahar günüydü. Masaların hepsi doluydu. Bir dolu kadın, erkek, genç kahve çay içmeye gelmişlerdi. Hayır! Amaç kahve çay içmek değil sohbet etmekti elbette. Kahve de çay da tadlandırıyordu sohbeti. Her şey mükemmel görünüyordu. Bahar, kuşlar, güneş, kahve, çay ve sohbet….
İnsanları izledim ne mutlu diye düşünerek içimden. Sonra onlara daha dikkatli baktım. Daha dikkatli baktım!!! Birden kendimi Jim Carrey’nin “Turuman Show” filminde sandım. Sanki herkes rol yapıyordu. Kadın bir şeyler anlatıyor, adam kafa sallıyor ama gözü caddedeki kızlarda. Genç çocuk kıza bir şey anlatıyor heycanla, kızın yüzünde akşama ne giysem ifadesi…. Dört-beş liseli gülüşüp eğleniyorlar. Sürekli konuşuyor, gülüşülüyor masada. Hah! dedim güzel bir muhabbet var. Dinledim… Maalesef her biri sadece kendi komik cümlesini söylemek için konuşuyordu.

Sohbet Sitesi

Kimse aslında orda değildi. Sanki kimse aslında “O” değildi, “ mış” gibi yapan bir sürü insan… Bir dolu figuran. Bir kafe sahnesi. Kimse kimseyi dinlemiyordu! Konuşanlar kendi söylediklerini bile duymuyordu. Dinleyenler dinleyici rolundeydiler. İşte real dünyada bizler bundan ibaretiz.Yapmayın arkadaşlsr hani şu sohbet odamızı begenmeyip laf eden insanlar var ya lafım tam da size kime rol yapmıyor nerden mi biliyorum kimse kimseyi tanımadan cıkarı olmadan sohbet ediyor. Ücret mi ödeniyor hayır kimlik bilgileri mi isteniyor tabiki hayır amaa en kaliteli sohbet burda oluyor sizleride ayırt etmiyoruz sizlerde bizi ayırt etmeyin emin olabilirsiniz sohbet odamız sizler için en guvenilir en huzurlu yer olarak sizlere hizmet veriyor.Farkındalıklarımız bizleriz.
Hız her yerde hükümdarlığını sürüyor. Her gün aynı telaş! Aynı koşturmaca! Kafamızda yüzlerce sorun… Binlerce tilki!… Kimseye kendimizi, derdimizi anlatamıyoruz.. Bizi dinlemiyorlar… Dinleyemiyoruz….. Neden dinlemediğimize dair bir dolu cevabımız var.Sohbet odamızda oysaki bunları yaşamıyoruz karşınızda sizi gerçekten dinleyip çözüme kavuşturan insanlar var. En son ne zaman birini yürekten dinlediniz? Bütün bunları yapmadan… Yüzde yüz onunla, anlattıklarıyla oldunuz? En son ne zaman birini anladınız?Anlaşıldınız?
En son ne zaman sohbetinize kahve çay eşlik etti, kahveye sohbet değil..Ne zaman kendinizi dinlediniz, anladınız…Hadi, gelin sohbet odamız olarak size bir kahve ısmarlayayım o halde sohbetime eşlik etmesi için ne dersiniz?

Chat Sitesi

Chat SitesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


101 Defa
98 Defa
98 Defa