Sohbet Ortamı Ücretsiz Arkadaşlık
Sitesi


Sohbet Odaları Sitesi Sizler için faliyetedir chat sohbet odaları sitesi sizler için en büyük sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz, amacımız burada bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye'nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amacımız burada Kaliteli sohbet sitesi olmak vede en iyi sohbet ortamı sitesinde sizlerle birlikte olmak, haydi gelin Sohbet edelim.

Seviyeli Sohbet Sitemizde
haydi gelin Sohbet edelim,


Mobil Sohbet Sayesinde sizlerde farklı cep telefonlarınızdan giriş yapabilicek vede en iyi online sohbet odaları, sitesinde sizlerde özgürce sohbet edebiliceksiniz, bizler burada sizleri beklemekteyiz, orta kısımdan Nick vede Rumuz'unuzu Giriş yapın vede gerçekten chat odaları sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet edin.

Dost Chat OdalarıDost Chat Odaları

– Keyifli bir sohbet sitesi olan, fixsohbet Sizleride aramızda görmek istiyoruz, chat sohbet dostu sitesi, Zaten nerede bir kalpsiz bir duygusuz ,sevginize sahip çıkmayacak ,aksine siz sevdikçe sizi daha çok ortada bırakacak insan varsa onları seversiniz siz.Kalın kafalı insanlar için ince düşünmekten,kalbi olan ve güzel seven insanları görmez gözünüz.Çünkü siz gerçek seveni görmeyecek kadar körsünüz.Sizin sevginizi hiçe sayan insanlar yüzünden ,güzel seven insanları yok edersiniz. O hiçe saydığınız insanlara birde kendiniz çok güvenilirmişsiniz gibi”Ben kimseye güvenmiyorum”dersiniz.Bu sıradada sevdiğiniz kalpsiz insanların sizi bilmem kaçıncı kez aldattığını bilmenize rağmen yine de affeder,yeniden güvenirsiniz.Sizi güzel sevecek o insanlara izin vermenin artık zamanı gelmedi mi?Oysa sizi o kadar güzel severlerdi ki bunu görmediniz yada görmek istemediniz.Aldatanı defalarca affettiniz.

Dost Sohbet Odaları

Güzel sevenleri yok etmeyelim gelin sizi güzel sevip ,sevginize sahip cıkacak insanlara yer verelim artık.Nasıl mı ? Sanalda aşk olmaz deme sakın. Sanalda çok aşka tanıklık ettim evlenip mutlu olan. Sohbet odamızda hayatınızın aşkınıda bulabilirsiniz. Gerçek sevgi nedir sizce?Ben kendi düşüncemi söyleyeyim sizi siz olduğu için kabul eden ,güzelliğinize aldanmadan,sadece kalbinizi seven insanlarn sevgisi gerçektir.Sohbet odamızda sizin sadece yazışmalarınızı görerek sizi seven insanlara kulak verin belkide hayat arkadaşınız bizim burda nerden bilebiliriz:) Sevilmek ister her insan.Aklınıza şunlar gelebilir”ya buda aynıysa,buda onun gibi yaparsa”ama bizler şans vermeliyiz güven konusuna karışmıyorum bana göre arkadaş olarak iyi olan sana göre sevgili konusunda kötü olabilir buna siz karar vereceksiniz.Bizler sevilmeyi hak ediyoruz. Karşılıklı sevgi vardır iki insanın birbirini hak etmediği ,sanki ölmeyeceklermiş gibi birbirlerini kırmalarından apaçık görünüyor.Birbirini hak eden ama aralarına yollar giren ve yine de sevmekten vazgecmeyen insanların sevgisine ve samimiyetine inaniyorum ben.Sohbet odamızda belkide sizden uzak olan birini seveceksinizdir mesafe olarak.Gerçekten sever devam ederseniz iste bu gerçek sevgidir.Mesafeler sevgiye engel değildir. Gerçek sevgi soğuk bir havada yünlü kazaga benzer.Kim o kazakla şükrederek ısınıyorsa ve insan o kazağı en çok kime yakıstırıyorsa aşk onda güzeldir bilinmelidir.Nerede olusanız olun ,gerçek mutluluk bir gün ansızın sizi bulsun…

Dost Chat Odaları

Dost Chat OdalarıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


46 Defa
43 Defa
39 Defa