Güncel İphone 5 Güncellemeleri Nasıl Yapılacak!

1 hafta önce Ayaz tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Uzun zamandır merakla ve sabırsızlıkla beklenen iPhone 5 ile ilgili dedikodular arttıkça teknoloji severlerin merakı da aynı seviyede artıyor. Her gün iPhone 5 ile ilgili gerek tasarım gerekse çıkış tarihi açısından bir sürü haber çıkıyor.Ancak iPhone 5 ile ilgili çıkan haberlerin iPhone 5’i ne kadar yansıttı tam olarak bilinemiyor.

iphone 5’in diğer iPhone’lara oranla daha ince olacağı en son çıkan söylentiler arasında yerini aldı bile. iPhone 5 ‘in bu ince tasarımı Antonio De Rosa tarafından düşünüldüğü ortaya çıktı.iphone 5’in tasarımında göze çarpan detaylar arasında fiziksel bir Home tuşu yerine dokunmatik ekranda yer alan bir Home tuşu bulunması. Apple iPhone 5 için fiziksel Home tuşundan vazgeçmeyeceğini söylese de bu tür konularda sürprizler olması muhtemel.Bu olağanüstü incelikteki iPhone 5, alkali­alüminosilikat cam levha ve likit metal alaşımdan yapılma bir gövde içine alınmış ve iPhone 5’in kenar kısımlarda krom kullanılmış Likit metalin son günlerde yeni iPhone 5 ile bu kadar sık anılmasıyla birlikte Apple’ın bu materyali büyük olasılıkla iPhone 5’de kullanılacağı düşüncesi de gelişiyor.

Öte yandan bu konseptte dört çekirdekli A6 işlemci kullanılması performans düzeyini üst sıralara taşımakta hiç de zorlanmayacak gibi görünüyor. 10 megapiksel değerindeki 1080p HD video çekebilme özelliğine sahip kamera ise iPhone 5 ile ilgili beklentilerin artmasına yol açıyor. iphone 5 yaratıcısı bu cihaza dahili projektör koymayı da ihmal etmemiş. dip not bilgiler alıntıdır.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.