Sohbet Ortamı Ücretsiz Arkadaşlık
Sitesi


Sohbet Odaları Sitesi Sizler için faliyetedir chat sohbet odaları sitesi sizler için en büyük sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz, amacımız burada bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye'nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amacımız burada Kaliteli sohbet sitesi olmak vede en iyi sohbet ortamı sitesinde sizlerle birlikte olmak, haydi gelin Sohbet edelim.

Seviyeli Sohbet Sitemizde
haydi gelin Sohbet edelim,


Mobil Sohbet Sayesinde sizlerde farklı cep telefonlarınızdan giriş yapabilicek vede en iyi online sohbet odaları, sitesinde sizlerde özgürce sohbet edebiliceksiniz, bizler burada sizleri beklemekteyiz, orta kısımdan Nick vede Rumuz'unuzu Giriş yapın vede gerçekten chat odaları sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet edin.

mIRC ScriptmIRC Script

mIRC script hakkında genellikle sorulan sorular aşağıdaki gibidir. Türkçe mirc script uygulaması hakkında ki kısa e öz bilgilendirme yapmak istedim. Her gün Sohbet Odaları sitemize giren siz değerli sohbet sever dostlar soru üzerine soru sorduğundan dolayı böyle güzel ve kısa bilgilendirme yazısı yazmak istedim. Soru yağmuruna boğulduğum için memnuniyetsizliğim yok ancak sayfamıza girmeyen arkadaşlar içinde web sitemizi ziyaret edenler içinde güzel bir yazı olduğuna inanıyorum. Irc Scrpit ve mIRC Script uygulamamız sizde indirin.

  • mIRC nedir?

IRC sunucuları üzerinden sanal olarak iletişim kurma ve sohbet etme programıdır. Programı bilgisayarınıza ya da cep telefonlarınıza indirip kurarak kullanabilirsiniz.

  • mIRC programını indirmek ücretli midir?

Hayır, program indirirken bir ücret alınmamaktadır. Ücretsizdir.

  • Sohbet edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Sohbet ederken küfürlü konuşma, siyasi eleştiriler, ırkçı tutum reklam yapma, kişisel bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

  • mIRC üzerinden sohbet edebilmek için yaş sınırı var mıdır?

Evet, yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş ve üstünde iseniz mIRC sohbet ve chat’e katılabilirsiniz.

  • mIRC üzerinden sohbet edip iletişim kurmak güvenli midir?

mIRC chat ve mIRC sohbet son derece güvenilirdir. Özel bilgileriniz korunmaktadır. Hiçbir kullanıcı ulaşamamaktadır.

  • mIRC ile hep kanallar üzerinden mi sohbet edilmektedir?

Hayır, bu tamamen sizin seçiminiz ile ilgilidir. İstediğiniz zaman kanallar istediğiniz zaman özel olarak iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz.

  • Kullanıcıların konuşmalarından rahatsız oldum. Bir daha konuşmak istemiyorum. Kullanıcıyı engelleye bilir miyim?

Eğer böyle bir durum ile karşılaşmış iseniz kullanıcıyı engelleme hakkınız bulunmaktadır.

  • Herkesin takma adı farklı mıdır?

mIRC programını indirip kayıt olan herkesin bir takma adı bulunmakta ve bu kişiye özgüdür. Aynı takma ada sahip kullanıcılar bulunmamaktadır.

  • mIRC sohbet ve mIRC Chat’de yetki sahibi nasıl olunmaktadır?

Eğer mIRC uygulamasında yetki sahibi olmak istiyorsanız sohbetleriniz incelenmektedir. İyi bir kullanıcı olmanız ve sohbetlerinizin güzel, uygun ve seviyeli olması halinde yöneticiler tarafından yetkili olarak atanabilirsiniz.

  • mIRC sohbet ve chat’de yetki sahibi olunca hangi haklar verilmektedir?

Programda yetki sahibi olmaya hak kazanırsanız kullanıcıları uyarma, kullanıcıları süreli olarak uzaklaştırma, kullanıcılara yetki verme ve yetki alma haklarınız bulunmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


26 Defa
22 Defa