Mobil SohbetMobil Sohbet

Bedava Sohbet chat odaları sitesi sizler için, Açık, Mobil Sohbet sayesinde bir çok kullanıcı burada sizlerle,

İnsanda yükselmek, büyük başarılara ulaşmak için azim ve ihtiras olmalı; her yerde, her zaman hak için mücadele etmesini bilmeli. Ne anlatıyorum sizlere ondan biraz bahsedeyim. İnternet yani sanal ortamda çok fazla sohbet odaları bulunmakta ama hepsi aynı mı sorusuna bizzat gezerek araştırarak söze cevap buldum . Sunucu sahibi olmak Egoistlik  istediğim Her Şeyi yaptır düşüncesini gerektirmez gerektirmemeli ve görüyorum ki çoğu sohbet chat sahibi bu şekle bürünmüş. Sohbet odası  dikkat etmeniz gereken en önemli nokta adaletli huzurlu ve güvenli bir ortam olmasıdır. Azimli olmak hayatta kimsenin yıkamayacağı anlamına gelir ihtirasa sıra gelince herkesin hayatında belirli tutkuları vardır Ancak insan, ihtiraslarına hakim olmasını da öğrenmeli. Haktan ötesini istememeli. Layık olduğu hakka razı olmak, iyi yetişmiş, olgun ve erdemli insanların meziyetidir.

Mobil Chat Ortamı

Bazı insanların türlü felaketlere, kayıplara uğramalarının sebebi; aç gözlü olmaları, eldekiyle yetinmeyi bilmemeleridir. Bu insanlara hadlerini bilmeyenler de diyebiliriz. Çünkü, tok gözlü olmamanın kötü bir huy olduğunun farkında bile değillerdir. Bunlarda maddeye karşı tükenmez bir iştah vardır; doymak bilmeyen bir açgözlülükle gözleri daima yukarıda ve çoktadır. Bu şekilde olan birinin yöneticiliğini yaptığı ortamda bulunmak istemezsiniz diye düşünüyorum bu yüzden sizlere daha iyi bir yer tavsiye ediyorum ben sadece tavsiye ederim onaylaması size kalmış. Şunu unutmayın o şekilde insanlar hayatı bir çeşit kumar masası olarak kabul ederler. Mobil Sohbet Daima daha fazla kazanmak için akıl ve mantık dışında hareket etmeyi bir alışkanlık haline getirirler. Tabii, şansları her zaman umdukları gibi yaver gitmez; çoğu kez, kazanacakları yerde ellerindekini kaybederler. Çok zaman farkına varmadan ihtiraslarını doyurmak için her şeye boyun eğerler. Sonunda zavallı ve yoksul bir duruma düşerler. Yanlış tutumları yüzünden kimse tarafından sevilip sayılmadıkları için yapayalnız kalırlar. Dostsuz ve sevgisiz kalmak kayıpların en büyüğüdür.
O halde, hayatımız boyunca birtakım zararlara, zor ve gülünç durumlara düşmemek için kanaatkar olmasını bilmeliyiz. Akla ve mantığa aldırmayıp, sadece ihtiraslarımızı doyurmak için kumar oynarcasına, gücümüz dışında yatırımlar yapmaya kalkışmak bize hayal kırıklığından başka bir şey kazandırmaz.”Biz yalnız kalmadık çok şukur sizide yalnız bırakmayız gücümüz yettiği kadar sizlere güzel ortam sunduk Sizlerden gücünüzden fazlasını değil olani kadarini destek istiyoruz bizi kırmayacağınızı umuyorum:)

Mobil Sohbet

Mobil SohbetBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


101 Defa
98 Defa
98 Defa