Sohbet Ortamı Ücretsiz Arkadaşlık
Sitesi


Sohbet Odaları Sitesi Sizler için faliyetedir chat sohbet odaları sitesi sizler için en büyük sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz, amacımız burada bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye'nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amacımız burada Kaliteli sohbet sitesi olmak vede en iyi sohbet ortamı sitesinde sizlerle birlikte olmak, haydi gelin Sohbet edelim.

Seviyeli Sohbet Sitemizde
haydi gelin Sohbet edelim,


Mobil Sohbet Sayesinde sizlerde farklı cep telefonlarınızdan giriş yapabilicek vede en iyi online sohbet odaları, sitesinde sizlerde özgürce sohbet edebiliceksiniz, bizler burada sizleri beklemekteyiz, orta kısımdan Nick vede Rumuz'unuzu Giriş yapın vede gerçekten chat odaları sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet edin.

Orbay Gürmen Gel hayalim SözleriOrbay Gürmen Gel Hayalim Sözleri

– Çok anlamlı bir parça kısa ama olsun Fix sohbet ailesi olarak bu şarkıyı çok dinliyoruz,
-*
Çok güzel bir şarkı olan, gel hayalim sözlerini sizlerle paylaşmak istedim, Orbay Gürmen Helal olsun sana Kardeşim, Eğer olurda bu makalemi okursan, Fixsohbet.Org Chat siteme seni bekliyorum Nickim X.

Orbay Gürmen Gel Hayalim


Sen bana demedinmi? Mavi Gözlerin gibi gidelim denizlere Sen beni sevmedinmi Aşkımızın külleri Yakamazmı bizi böyle Sözler yalan oldu bak geceler her gün kör bıçak geçmez bir ömür boyu böyle gel hayalim anıları alalım kaçalım buralardan gel yoruldum yalanları yaşıyan gururumdan bir ömür birde aşkımız yeter bu zamana gel baharım kaybolalım,, Gel hayalim Anıları alalım kaçalım buralardan gel yoruldum yalanları yaşıyan gururumdan bir ömür var birde aşkımız yeter bu zamana gel baharım kaybolalım..

Orbay Gürmen Gel hayalim Sözleri

Orbay Gürmen Gel hayalim SözleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


46 Defa
43 Defa
39 Defa