Sohbet Ortamı Ücretsiz Arkadaşlık
Sitesi


Sohbet Odaları Sitesi Sizler için faliyetedir chat sohbet odaları sitesi sizler için en büyük sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz, amacımız burada bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye'nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amacımız burada Kaliteli sohbet sitesi olmak vede en iyi sohbet ortamı sitesinde sizlerle birlikte olmak, haydi gelin Sohbet edelim.

Seviyeli Sohbet Sitemizde
haydi gelin Sohbet edelim,


Mobil Sohbet Sayesinde sizlerde farklı cep telefonlarınızdan giriş yapabilicek vede en iyi online sohbet odaları, sitesinde sizlerde özgürce sohbet edebiliceksiniz, bizler burada sizleri beklemekteyiz, orta kısımdan Nick vede Rumuz'unuzu Giriş yapın vede gerçekten chat odaları sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet edin.

Sıla Muhbir Şarkı SözleriSıla Muhbir Şarkı Sözleri

– Chat sohbet odaları sitesi sizler için açıldı, bugün yine güzel bir şarkı ile başlıyalım dedim, Sıla Muhbir,

Merhaba arkadaşlar, bugün öyle bir canım sıkkınki nedenini bende bilmiyorum açıkcası bugün öyle bir kendi panelime gireyim dedim, bi video kanalında gezerken, Sılanın o müthiş sesine rasladım vede güzel bir parçaydı, bende kendi sitem olan, Fixsohbet Sitesinde bunu yayınlamak istedim, öncelikle hoş geldiniz, #Sıla Muhbir şarkısıyla sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Chat Sohbet Odaları

Sıla Muhbir


Kalp kırıyor hergünün akşamı, ve bana kalıyor boynunu bükmesi, vardığım yerde kalbim durdu, durmaz dar vakit, Sanki serde bir şey soldu ahtımdan hafif, Sorma ben inim inim inliyorum! sen sustukca geberiyorum geberiyorummmm! Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukca geberiyorum geberiyorum.. Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum.

Diline dolanmış bahaneler bahane degil onlar harabeler, hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler.. Oyuna getirdin be aşk,, Sanada aşk olsun 🙁 muhbirmiş kelimeler, Hüngür hüngür ağladım,, Senin alıcağın olsun utandı meyhaneler Oyuna getirdin be aşk,, sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler Sorma ben inim inim inliyorum, Sen sustukça geberiyorum geberiyorum.. Sürç-i lisanısın inatçı kalbimi konuşanlara özeniyorum

Ve X Sigarasını yakar..

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı SözleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


46 Defa
43 Defa
39 Defa