Sohbet OrtamıSohbet Ortamı

Sohbet sayfamızın girerek Sohbet Ortamımıza katılamadan gidilir mi? Siz sohbet sitemizi ziyaret ederek sohbet odalarına girdiğinizde sohbet ortamının ne kadar kaliteli ve seviyeli sohbet edildiğini kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Seviyeli ve Kaliteli Sohbet ortamı için ne kadar çaba gösterdiğimizi bu işi için çalıştığımız için sohbet siteleri içerisindeki farkımız kısa zaman içerisinde ortaya koyulmaya başlamıştır. Ünlü bir düşünür söyle demiştir, Her işe alın teri akıt ki o iş sadece sana değil geleceğe faydası olsun. Bu söz bizi daima hep ileriye götüreceğine inanıyorum. Bizm gayemiz sadece Sohbet edebilmek değil, burada sohbet edip seviyeli bir biçimde eğlenip kendimize vakit ayırmak için bu hizmeti sunuyoruz. Sohbet ortamımız oldukça sade ve seviyeli siz değerli kardeşlerimiz ile bir araya geliyoruz. Sohbet odalarımız sizlere yedi yirmi dört hizmet veriyor.

mIRC Sohbet Odaları

Sanal bir dünyada iletişim kurup sohbet edilen bir uygulamadır mIRC. Bilgisayarınıza programı kurduktan gerekli ayarlamaların yapılması ile uygulamaya girmiş olmaktasınız. Kurulumun tamamlanması ve takma adınız ile mIRC sohbet mIRC chat üzerinden sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Kurulum yaparken bir IRC sunucusu seçimi yapılmaktadır. Bu sunucu seçimi şu anlama gelmektedir. Sunucunun kendi içinde bulunan kanalları göreceksiniz önce. Sunucular yaşanan çeşitli nedenler dolayı koruma altına alınmış olabilir. Eğer sunucularda kendilerini koruma altına almış iseler farklı farklı pek çok sayfa da açılacaktır.

Karşınızda bulunan ekranın sağ tarafında o an bulunan kullanıcılar görülmektedir. Sol bölümde ise kullanıcılar yazışmak için kullanmaktadır ve diğer bütün bilgilere buradan ulaşılabilmektedir. Eğer kanala bir şey yazmak istiyorsanız alt satırda bulunan boşluğa o an içinizden geçen istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz. Yazma işleminin tamamlanması ile enter tuşuna basarak diğer kullanıcılara gönderilmiş olacaktır. Bu bölümlerden sizleri yansıtacak çeşitli ikonlarda bulunmaktadır. Bunlardan da kullanabilirsiniz.

Kanalda sohbet ettikten sonra çıkış yapmak isterseniz o zaman üst sağ köşede bulunan çarpı tuşuna ya da Mouse sağ tuşuna basarak çıkmak istediğiniz kanalı seçerek çıkan pencereden kapat butonuna basabilirsiniz.

 

www.fixsohbet.org

Ücretsiz ve bedava olan bu sohbet ortamına katılmak ister misin?Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


101 Defa
98 Defa
97 Defa