Vildan Yine Yoksun SözleriVildan Yine Yoksun Sözleri

– bugün eski parçalardan birini yayınlamak istedim sizlere Vildan yine yoksun sözleri Chat Odaları.

Sohbet Chat Odaları Sitesinden herkese merhabalar, bugün sizlere güzel bir şarkı ile baş başa bırakmak istedim, çok eski bir parca biliyorum ama, dinlemeden kendimi alamıyorum bugünde dedim kendi sitemde yayınlıyım, Müthiş bir ses müthiş bir yorum, her insanın damarlarına dokunucak kadar sözleri içinde mevcuttur, sene 2019 Hala bu şarkıyı dinliyen varmıdır diye düşünüyorum vede sizleride Chat sohbet Odaları sitesinde bekliyorum,

Vildan Yine Yoksun


Yine yoksun,, Kapında kölen olurdum inan ama yoksun, Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde.. Yine yoksun,, Kapında kölen olurdum inan ama yoksun! yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde Şimdi yoksun,. kapında kölen olurdum inan! ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde? Seni senden başkası çözemez..
Seni sen bile taşıyamazken benide yakma yapma neolur neolur benide bana bırak..

Dokunduğum herşeyde ve heryerde sen varken şimdi yoksun Özledim özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun.. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş, dokunduğum herşeyde ve heryerde sen varken şimdi yoksun,, özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun.. Gözden gönülden ırak inanmazdım doğruymuş..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


93 Defa
90 Defa
90 Defa