Sohbet Ortamı Ücretsiz Arkadaşlık
Sitesi


Sohbet Odaları Sitesi Sizler için faliyetedir chat sohbet odaları sitesi sizler için en büyük sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz, amacımız burada bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye'nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amacımız burada Kaliteli sohbet sitesi olmak vede en iyi sohbet ortamı sitesinde sizlerle birlikte olmak, haydi gelin Sohbet edelim.

Seviyeli Sohbet Sitemizde
haydi gelin Sohbet edelim,


Mobil Sohbet Sayesinde sizlerde farklı cep telefonlarınızdan giriş yapabilicek vede en iyi online sohbet odaları, sitesinde sizlerde özgürce sohbet edebiliceksiniz, bizler burada sizleri beklemekteyiz, orta kısımdan Nick vede Rumuz'unuzu Giriş yapın vede gerçekten chat odaları sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet edin.

Vildan Yine Yoksun SözleriVildan Yine Yoksun Sözleri

– bugün eski parçalardan birini yayınlamak istedim sizlere Vildan yine yoksun sözleri Chat Odaları.

Sohbet Chat Odaları Sitesinden herkese merhabalar, bugün sizlere güzel bir şarkı ile baş başa bırakmak istedim, çok eski bir parca biliyorum ama, dinlemeden kendimi alamıyorum bugünde dedim kendi sitemde yayınlıyım, Müthiş bir ses müthiş bir yorum, her insanın damarlarına dokunucak kadar sözleri içinde mevcuttur, sene 2019 Hala bu şarkıyı dinliyen varmıdır diye düşünüyorum vede sizleride Chat sohbet Odaları sitesinde bekliyorum,

Vildan Yine Yoksun


Yine yoksun,, Kapında kölen olurdum inan ama yoksun, Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde.. Yine yoksun,, Kapında kölen olurdum inan ama yoksun! yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde Şimdi yoksun,. kapında kölen olurdum inan! ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde? Seni senden başkası çözemez..
Seni sen bile taşıyamazken benide yakma yapma neolur neolur benide bana bırak..

Dokunduğum herşeyde ve heryerde sen varken şimdi yoksun Özledim özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun.. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş, dokunduğum herşeyde ve heryerde sen varken şimdi yoksun,, özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun.. Gözden gönülden ırak inanmazdım doğruymuş..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


33 Defa
32 Defa
28 Defa